Geyve Sosyal Tesisleri Artık ‘ASOSYAL’

Vatandaşların yoğunlukta olduğu ve sık temasta bulunduğu alanları dezenfekte etmenin de ötesinde bir karara varan Geyve Belediyesi sosyal tesisleri geçici olarak kapattı.

Geyve Sosyal Tesisleri Artık ‘ASOSYAL’

EVDEN ÇIKMAYIN

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya geçici bir süre için Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi, Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Sosyal Tesisleri (Seyir Terası) ve Nehirpark Tesisleri’nin kapatıldığını aktararak, “İnsan sağlığından daha önemli bir durum söz konusu olamaz. Gerek çalışanlarımız gerekse vatandaşlarımızın sağlığı için tesislerimizde hizmete geçici süre ara verdik. Sürecin en başından beri vurgulanan bir konu var. Zorunlu olmadıkça evden çıkmamak lazım” dedi. 

TEDBİRLER ALINMALI

Başkan Murat Kaya tesislerin kapatıldığını ancak isteyen vatandaşların geyva.com.tr adresinden online alışveriş yapabileceklerini söyledi. Kaya, “Küresel salgın haline gelen korona virüse karşı Geyve Belediyesi olarak çalışmalarımızı en etkin şekilde sürdürüyoruz. Alınan önlemlere uyulması konusunda sadece bizlere değil sizlere de çok büyük görevler düşüyor. Önümüzdeki günler son derece önemli. Bu önemli süreçle virüsten korunmak için tüm yöntemlerini ve kurallarını en etkin biçimde uygulamalıyız. İnşallah bu süreci birlikte atlatacağız, birlikte başaracağız” diye konuştu.

                                        

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER