Çarşamba Pazarında Koronavirüs Önlemi

Erenler’de kurulan Çarşamba pazarına ilişkin yeni bir açıklama geldi. Koronavirüs sebebi ile alınan tedbirler kapsamında Erenler Belediyesi yeni bir tedbir aldı. Çarşamba günleri kurulan Kumaş Pazarı kapatılırken, Meyve-Sebze pazarı ise açık olacak!

Çarşamba Pazarında Koronavirüs Önlemi

Erenler’de kurulan Çarşamba pazarına ilişkin yeni bir açıklama geldi. Koronavirüs sebebi ile alınan tedbirler kapsamında Erenler Belediyesi yeni bir tedbir aldı. 25 Mart Çarşamba günü kurulacak olan Kumaş Pazarı geçici olarak kapatılacak. Pazarın meyve ve sebze bölümünün açık olacağı, ancak kumaş pazarının geçici olarak kapatılmasına karar verildi.

MEYVE SEBZE PAZARI AÇIK

Konuya ilişkin Erenler Belediyesi'nden yapılan açıklama ise şöyle:

“Belediyemiz Koronavirüsü nedeniyle başlattığı dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Dezenfekte çalışmaları ile birlikte halkımızın sağlığı için önlemlerimizi almaya devam ediyoruz. Bu kapsamda 25 Mart Çarşamba günü kurulacak olan Çarşamba Pazarı’nda Kumaş Pazarının geçici olarak kapatılmasına, meyve ve sebze bölümünün ise açık olmasına karar verilmiştir. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekibimiz Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu’nca belirlenen şekilde dezenfekte işlemini uygulamaya ve Zabıta Personelimizde İç İşleri Bakanlığımızın talimatlarını kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Değerli halkımızdan ricamız devletimizin tedbirlerine uymaları ve gerek kalmadıkça evlerinden çıkmamalarıdır.”

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER