Ankara'da Koronavirüs Zirvesi... Okullar Tatil Edilecek Mi?

Koronavirüsü’nün Türkiye’de de görülmesinin ardından ülkemizde hareketlilik oluşmuş ve organizasyonların iptali gündem olmuştu. Vatandaşların aklındaki en önemli soru ise okulların tatil olup olmayacağı.

Ankara'da Koronavirüs Zirvesi... Okullar Tatil Edilecek Mi?

Koronavirüs’e karşı alınacak önlemler ve belli sorulara cevap vermek için Beştepe’de bakanlar ile bir araya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önemli konulara değinecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Beştepe’de ele alacağı konulardan biri de “okulların tatil edilmesi” konusu. Konuya ilişkin kararın Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un sunumunun ardından verileceği belirtildi.

KORONAVİRÜS NEDENİYLE BAZI ÜNİVERSİTELER EĞİTİME ARA VERDİ

İstanbul Kadir Has Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi eğitimlere ara vermiş, uzaktan eğitime geçme kararı almıştı. Diğer yandan Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi de personelin yurt dışına çıkışlarının ikinci bir duyuruya kadar durdurulduğunu açıklamıştı.

TWİTTER'DA #TT OLDU

Okulların tatil olup olmayacağına ilişkin son sözü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın verecek olması twitterda TT oldu. #Erdoğan'da hashtag'i ile okulların tatil olması ile ilgili görüşlerini bildiren kullanıcıların attığı bazı tweetler ise şöyle:

erdogan

erdoğan

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2020, 13:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER