Vekil Atabek'ten Memur-Sen Ziyareti

Memur-Sen Sakarya İl Temsilciliği Eğitim-Bir-Sen Konferans Salonunda AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’i ağırladı.

Vekil Atabek'ten Memur-Sen Ziyareti

Memur-Sen’e bağlı sendikaların Sakarya Şube yönetimleri ile bir araya gelen Atabek gündem üzerine bir söyleşi gerçekleştirdi. Memur-Sen Sakarya İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen yaptığı açılış konuşmasında düzenlemiş oldukları söyleşilerin artık gelenekleştiğini söyleyerek; teşkilatımıza ve söylemlerimize vizyon kazandırıyor. Davetimizi kırmayarak programımıza teşrif eden Sayın Milletvekilimiz Çiğdem Erdoğan Atabek bizleri çok mutlu etmiştir, kendisine müteşekkiriz şeklinde konuştu. Çiğdem Erdoğan Atabek katıldığı söyleşiye başlarken, Memur Sen ailesi ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek,

“Memur-Sen yerli ve milli bir teşkilat olmuştur. Biz buna 15 Temmuz’da bir kez daha şahit olduk Bu minvalde programı tertip eden Murat Mengen başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.


Atabek, emeğin kutsal olduğunu ve söyleşi vesilesiyle bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladığını belirterek; Kadın emektir, fedakarlıktır, şefkattir, umuttur. Hepsinden ötesi kadınlarımız hayatın kendisidir ifadelerini kullandı.
Program sonunda Memur-Sen Sakarya İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, Mehmet Akif İnan’ın eserlerinden oluşan bir külliyat hediye etti. Memur-Sen Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Müge Yıldız ise çiçek takdim ederek teşekkür etti.

çiğdem erdoğan atabek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER