TAŞKENT: GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPACAĞIZ!

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent, MedyaRota'yı arayarak sözlü saldırıya uğrayan muhabirimize geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Taşkent, konuyla ilgili gerekli müdahaleyi yapacağını belirtti.

TAŞKENT: GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPACAĞIZ!

Cumhuriyet Halk Partisi'nin dün yaptığı basın açıklamasını kayıt altına almak üzere AKM önüne giden MedyaRota muhabirine yapılan sözlü saldırı sonrasında sosyal medya ayağa kalktı. #ÖmerŞahiniYedirmeyiz etiketiyle CHP'li provokatörü kınayan vatandaşlar İl Başkanı Ayça Taşkent'i göreve çağırdı.

 

Sosyal medyadan artan tepkiler üzerine MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil ve söz konusu saldırıya uğrayan Muhabir Ömer Şahin ile telefonda görüşen CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent, Şahin'e geçmiş olsun dileklerini ileterek konudan yeni haberdar olduğunu ve gerekli adımları atacağını belirtti. 

 

DELEGE DEĞİLMİŞ!

Kendisini delege olarak tanıtan saldırganın yaptığı davranışın CHP'ye uygun olmadığını belirten Taşkent, "Bu davranışlar bizim partimizle kesinlikle bağdaşmıyor. Bu vatandaş partimize yeni üye olmuş birisidir. Kendisini delege olarak tanıtması da hoş bir durum değil. Gerekli müdahaleleri yapacağız. Tüm MedyaRota ailesine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum." şeklinde konuştu.

[ilgili-haber=31983]

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2017, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER