"Serdivanı Hep Birlikte İnşa Edeceğiz"

Serdivan Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Yusuf Alemdar’ı tebrik eden MedyaRota.Com Genel Yayın yönetmeni Ersin İbil “Yeniden Serdivan Belediye Başkanlığına seçilen Yusuf Alemdar’ı tebrik eder yeni dönemde başarılar dilerim” dedi

"Serdivanı Hep Birlikte İnşa Edeceğiz"

MedyaRota.Com Genel Yayın yönetmeni Ersin İbil, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı olarak seçimlere giren ve yüksek bir oranı ile yeniden seçilen Yusuf Alemdar’ın ziyaret etti. Ziyarette konuşan İbil “Görevimiz gereği Belediye Başkanlarını yakinen takip ediyoruz. Serdivan Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar 10 yıldır ilçesini getirdiği konumu hep birlikte gördük. Son seçimlerde yeniden aday olarak gösterilen ve Gönül Belediyeciliğinin Sakarya’daki mimarlarından olduğunu aldığı oy oranı ile gösteren Yusuf Başkanı yeni dönem için tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.” dedi.

Ersin İbil’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’da Serdivan’ı örnek bir kent haline getirecek olan projeleri hayata geçirmek için en kısa sürede çalışmalara başlayacaklarını belirterek, “Basını her an arkamızda bir itici güç olarak görmek hizmet manasında bizleri daha da güçlendiriyor. Bu minvalde alanında başarılı işler yapan MedyaRota.Com ailesini ilgi ile takip ediyor, gösterdikleri duruş itibarı ile de teşekkür ediyoruz. Bu vesile ile bizleri yeniden Serdivan Belediye Başkanlığı’na  seçen hemşehrilerimize şükranlarımızı bir kez de sizin aracılığınız ile sunuyorum. Bu güne kadar hayata geçirdiğimiz projelerimizde nasıl birlikte hareket ettiysek, bundan sonra da aynı şekilde; her geçen gün yükselen ve Sakarya’nın incisi konumuna gelen Serdivanımızı sizlerle ve hemşehrilerimizle birlikte inşa etmeye devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 19:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER