Sen Tebrik Etmesen de Olur!

Kuaförler Odası Başkanı Ali Ak, sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla ‘pes artık’ dedirtti.

Sen Tebrik Etmesen de Olur!

ODA BAŞKANINDAN BÜYÜK TERBİYESİZLİK!

31 Mart Yerel Seçimlerinde Sakaryalı vatandaşların %65’inden oy alarak Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem Yüce’yle ilgili paylaşım yapan Ak, “Esnaf teşkilatına saygısı olmayan bir büyükşehir belediye başkanı var Sakarya’nın. Allah Sakarya’yı korusun böyle saygısız belediye başkanlarından. Vay Sakarya’nın haline” ifadelerini kullandı.

Kuaförler odasının söz konusu paylaşımı hayırlı olsun ziyareti için aldıkları randevunun 1 saat sarkması sebebiyle yaptığı öğrenildi. Seçim sonrası tüm belediye başkanlarının randevulu randevusuz hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ettiği ve bundan dolayı sarkmaların yaşanabildiği bugünlerde kuaförler odası başkanının tutumu manidar olarak yorumlandı.

Belediye başkanı seçildiğinden beri esnaf ziyaretleriyle mesaiye başlayan ve taraflı tarafsız tüm vatandaşların takdirini toplayan Ekrem Yüce’ye karşı yapılan bu paylaşım saygısızca olarak yorumlandı. Duruma tepki gösteren bazı vatandaşlar, “Biz başkanımızdan memnunuz. Sen tebrik etmesen de olur” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 19:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fahrettin
Fahrettin - 1 yıl Önce

‪Sen Tebrik Etmesen de Olur! Cevabı herkese tercüman olmuş. Ekrem başkan 2018 millet vekilliği adaylığından bu güne kadar ayakta ve hala durmaksızın saat vakit gözetmeden millete hizmetkarı olmak için çabalıyor. Terbiyesizliğinizi kendinize saklayın

alpaslan
alpaslan - 1 yıl Önce

bazı haber organları bu tarz olayları da parlatıyorlar ki yeni gelen başkanıda sindirelim belediyenin reklam pastasına hakim olalım inşAllah Ekrem Yüce ye tutmaz bu tuzak

Huseyin ERKAN.
Huseyin ERKAN. - 1 yıl Önce

Bayan kuaforleri oda baskani
sayin Ali AK bey'e sosyal medyada yazmis oldugu mesaja cevaben HADSİİİZ diyorum.

Huseyin ERKAN.
Huseyin ERKAN. - 1 yıl Önce

Bayan kuaforleri oda baskani
sayin Ali AK bey'e sosyal medyada yazmis oldugu mesaja cevaben HADSİİİZ diyorum.

SIRADAKİ HABER