ŞEHİT BORAN KOCATEPE'DE KILINACAK CENAZENİN ARDINDAN KÖYÜNE DEFNEDİLECEK!

Hakkari Yüksekova'da şehit olan Özel Harekatçı Yasin Boran'ın Ankara'da defnedileceği öğrenildi.

ŞEHİT BORAN KOCATEPE'DE KILINACAK CENAZENİN ARDINDAN KÖYÜNE DEFNEDİLECEK!

Hakkari'nin Yüksekova bölgesinde süren terörle mücadele operasyonlarında şehit olan Yasin Boran'ın cenazesi Ankara Altındağ'da defnedilecek.

Aslen Ankaralı olan ailenin Şehit Boran'ı memleketinde defnetmek istediği ve bu doğrultuda cenazenin Ankara'ya getirildiği gelen bilgiler arasında.

COŞ VE TOÇOĞLU TAZİYE'DE!

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Garnizon Komutanı Jandarma Albay Emin Dursun, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, şehit polis Yasin Boran’ın (23) Serdivan ilçesindeki baba evine gelerek taziyelerini iletti.


Belediye ekiplerince şehit evinin önünde taziye çadırı kuruldu, Kuran-ı Kerim okundu, dua edildi. Şehidin cenazesi Ankara’da defnedileceği için anne Yasemin, baba Recai Boran ve yakınları Emniyet Müdürlüğü’nün tahsis ettiği minibüsle Ankara’ya hareket etti.


CENAZE KOCATEPE'DEN KALDIRILACAK!

Şehit polisin cenazesi Perşembe günü Ankara Kocatepe Camii'nde öğle namazına sonrası kılınacak cenaze namazının ardından Altındağ ilçesi Kavaklı Mahallesi’nde defnedileceği açıklandı. 

Şehidin Cenazesi uçakla Ankara'ya getirildikten sonra  İbni Sina Hastanesi  morguna kaldırılacak.

Daha sonra ise 24 Mart Perşembe günü Kocatepe Camii'nde Öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Altındağ ilçesi Kavaklı köyünde aile kabristanlığına defin edileceği açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2016, 19:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER