SASKİ'den 8 Yeni İçmesuyu Deposu

Şehrin tamamında yatırımlarını sürdüren SASKİ, 6 ilçede 8 yeni içmesuyu deposu inşa ediyor. SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Kocaali Aktaş, Akyazı Bıçkıdere, Adapazarı Çamyolu, Arifiye Kemaliye, Erenler Tepe, Geyve Karaçam, Doğançay ve Sarıgazi Mahallelerine 8 yeni içmesuyu deposu inşa ediyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

SASKİ'den 8 Yeni İçmesuyu Deposu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, şehrin genelinde içmesuyu yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında muhtelif yerlerde içmesuyu deposu yapım çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten Rüstem Keleş, “Adapazarı, Kocaali, Akyazı, Arifiye, Erenler ve Geyve ilçelerimize 2 bin 700 metreküplük yeni içmesuyu depoları inşa ediyoruz. Hayırlı olsun” diye konuştu.

 

6 İlçe 8 Yeni Depo

Rüstem Keleş, “Kocaali Aktaş, Akyazı Bıçkıdere, Adapazarı Çamyolu, Arifiye Kemaliye, Erenler Tepe, Geyve Karaçam, Doğançay ve Sarıgazi Mahallelerine 8 yeni içmesuyu deposu kazandırıyoruz.  İnşasını sürdürdüğümüz su depoları ile bu bölgelerim,izin yaz aylarında su yetersizliğinin ve yağışlı havalarda yaşanan bulanıklığının önüne geçmiş olacağız. Çalışmalarımızın tamamlanmasıyla inşallah bölgede yaşayan hemşerilerimizin musluklarından sağlıklı, temiz ve kaliteli içmesuyu akacak. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2016, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER