SANDIKLAR AÇILDIKTAN SONRA İLK AÇIKLAMALAR

AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, İl Başkanı Fevzi Kılıç ve eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek oylama sonrasında ilk açıklamalarını yaptı.

SANDIKLAR AÇILDIKTAN SONRA İLK AÇIKLAMALAR

"OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS"

AK Parti İl Binasında sonuçları anlık olarak takip eden AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, "Bizim için uzun bir maraton oldu. Teşkilatımız olağanüstü bir performans sergiledi, ben bunun sandığa yansıyacağını düşünüyorum. İlk sonuçlarda bunu gösteriyor" ifadelerini kullandı.

 

"İLAVE MORAL OLDU"

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, "Yaklaşık 75 gündür teşkilat olarak sahada yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bugün bunun karşılığını alacağız inşallah. Doğudan gelen 'evet' oylarının yüksek çıkması bize ilave moral oldu. Biz görevimizi yerine getirdik. İnşallah sandıklardan güzel bir sonuç alacağız. 1 saat içerisinde bir çok şeyin netleşeceğini düşünüyoruz. Hedeflerimizi tutturacağımıza inanıyoruz" dedi.

 

 

7 YAŞINDAKİ KIZIYLA OY KULLANMAYA GİTTİ
Son olarak konuşan Çiğdem Erdoğan Atabek ise, "Ben bugün 7 yaşındaki kızımla birlikte oy kullanmaya gittim. Onun geleceği için çok önemli bir seçim olduğunu düşünüyorum. Hem istikbal hem de istikrar için çok önemli bir seçim. İnşallah yarın çok daha farklı bir Türkiye'ye birlikte uyanacağız. Yeni Anayasa bu süreçten sonra devreye girecek, güzel günler bizi bekliyor" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2017, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER