ŞABAN DİŞLİ: 'ÇOK ÇALIŞARAK BAŞARDIK'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, sonuçları takip ettiği AK Parti İl Binasında MedyaRota.com mikrofonlarına konuştu. Dişli, "Görülen o ki Pazartesi daha iyi bir Türkiye'ye uyanacağız'" dedi.

ŞABAN DİŞLİ: 'ÇOK ÇALIŞARAK BAŞARDIK'

SONUÇLARI BEĞENMEDİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, "Cumhurbaşkanımızdan Mahalle Başkanlarımıza kadar çok çalıştık. Katılım oranı çok fazla. Pazartesi günü daha iyi bir Türkiye'ye uyanacağımıza inanıyoruz." ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ise, "Siyasi partilerimize, görev yapan tüm STK'larımıza ve teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyoruz. Gerçekten demokratik şartlar altında gerçekleşti bu referandum. Bu noktada sandıkta bugün tecelli edecek milli iradeye de saygı noktasında son derece gelişmiş demokratik tahammül ve demokrasi anlayışı var" dedi.

 

MUTLULUK VERİCİ

25'inci dönem Milletvekili Ali İnci ise, "Referandum sonuçlarını hepimiz birlikte görmekteyiz. Çok mutluluk verici bir olay. Bundan sonra istikrarın devam edeceğini hep birlikte görüyoruz, Türkiye Cumhuriyeti devletine hayırlı ve uğurlu olsun" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2017, 18:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER