Refah’tan Üstün’e Sert Tepki “Trenden Atıldı, Dikkat Çekmeye Çalışıyor!”

Yeniden Refah Partisi üzerinden Cumhurbaşkanı’nı hedef alan Üstün’e yanıt geldi.

Refah’tan Üstün’e Sert Tepki “Trenden Atıldı, Dikkat Çekmeye Çalışıyor!”
Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ı, Saadet Partisi’ne karşı açtığı ve sonucunda kazandığı dava dolayısıyla eleştiren Ayhan Sefer Üstün’e zehir zemberek bir yanıt geldi. Yaptığı paylaşım ile Fatih Erbakan üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı hedef alan Üstün’e yanıtı Yeniden Refah Partisi Genel Sekreteri Suat Pamukçu verdi.
Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkanlık döneminde yardımcılığını yapan, ve kendisine yakın isimlerden biri olan Eski Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımda “Milli Görüş davasının lideri
Rahmetli Erbakan’ın oğlu ve damadı milletin parasıyla alınmış
binadan kira parası alıp, kaldığı kadarıyla o davayı sürdürmeye çalışanları binadan tahliye ettirmişler. Babadan oğula...
Babadan damada... Siyasetin varacağı son nokta işte budur” demişti.

Yeniden Refah Partisi’nin sosyal medya hesabından da paylaşılan açıklamayla Üstün’ün ifadeleriyle ilgili konuşan Suat Pamukcu, “Milli Görüş davasını anlamayan, Milli görüşün prensiplerine uygun bir hayat yaşamayan, siyasetin dışına atılmış Ayhan Sefer Üstün’ün dikkat çekmek, varlık göstermek için Saadet Partisi tabanına şirinlik yapmak amacıyla yaptığı paylaşım zavallı bir ego tatmini örneği olmuştur” dedi.

Pamukcu, “Cesaret edip Cumhurbaşkanı’nın damadı Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın ismini zikredemeyen Üstün’ün en ufak bir bilgisinin dahi olmadığı bir konuyu gündem yapıp bizim ismimizi kullanarak Berat Albayrak’a gönderme yapmasını gözümüzden kaçırmadık” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 18:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şemsettin sacar
Şemsettin sacar - 1 yıl Önce

Harikasin sayin vekilim sakarya sizinle gurur duyuyor

SIRADAKİ HABER