Özel Öğrencilerin Sergisine Büyük İlgi

Özel öğrencilerin hazırladığı resimlerle oluşturulan ‘Gelişimden Değişime Resim Sergisi’ isimli sergi bir alışveriş merkezinde açıldı. Öğrenci ve velilerin yanı sıra siyasi isimler de sergiye akın etti.

Özel Öğrencilerin Sergisine Büyük İlgi

Özel Sakarya Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin özel öğrencilerinin emekleriyle ‘Gelişimden Değişime Resim Sergisi’ oluşturuldu. Hazırlanan sergi bir alışveriş merkezinde kesilen kurdeleyle açıldı. İki gün boyunca açık olacak sergi ilk gününde büyük ilgi gördü.

SİYASİLER AKIN ETTİ

AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı Merve Hilal Coşar’ ın ev sahipliğinde gerçekleşen özel öğrencilerin emekleriyle oluşturulan sergiye AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Özden, AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcıları, öğrenciler ve velileri katıldı.

SERGİYİ GEZDİLER

Özel Sakarya Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri tarafından hazırlanan ‘Gelişimden Değişime Resim Sergisi’ kesilen kurdele ile açıldı. programa katılan katılımcılar özel öğrencilerin el emeğiyle hazırladıkları sergiyi gezdi. Sergiyi gezen Atabek resimlerin sahibi öğrencilerle sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2020, 19:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER