Özel Adatıp Hastanesi'nde '14 Mart Tıp Bayramı' Kutlandı

14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri çerçevesinde kutlamalar yapan Özel Adatıp Hastanesi Yönetimi, sabah erken saatlerde doktorların masalarına bıraktığı hediye ile sürpriz yaptı. Mesai başlangıcı ile birlikte “Tıp Bayramı” kutlanan hekimler başta olmak üzere, tüm sağlık personeli memnuniyetlerini dile getirdi.

Özel Adatıp Hastanesi'nde  '14 Mart Tıp Bayramı' Kutlandı

Başta Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Başhekimi, Kardiyolog Uzman Doktor Gökhan ÖNER ve Başhekim Yarımcısı, Tıbbi Direktör Dr. İlke ER’in Tıp Bayramı’nı bizzat kutlayan Özel Adatıp Hastanesi Genel Müdürü Ozan AYDINLAR, özverili çalışmaları için tüm hekim kadrosu ve sağlık çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Birlik ve beraberlik içinde kaliteli sağlık hizmeti vermek için çaba sarf ettiklerini dile getiren Genel Müdür Ozan AYDINLAR, “Ankara’da düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza baş sağlığı, yaralılara da acil şifalar dileriz. Bu hüzünlü günde, görevi başında, insanı yaşatmak ve insan sağlığı için çaba gösteren fedakar doktorlarımız ve tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutlarız” dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2016, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER