O ÖLÜMDE İNTİHAR ŞÜPHESİ

Sakarya'nın Ferizli İlçesi'nde dün akşam saatlerinde göğsünden yaralı şekilde hastaneye getirilen 20 yaşındaki Şerife Türkkan'ın intihar ettiği iddia edildi. Türkkan'ın cenazesi kesin ölüm sebebinin anlaşılması için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildiği belirtildi.

O ÖLÜMDE İNTİHAR ŞÜPHESİ

Antalya doğumlu olan ve Karasu İlçesi'ne bağlı Limandere Mahallesi'nde bulunan bir alkollü restoranda çalışan 20 yaşındaki Şerife Türkkan, dün akşam saatlerinde göğsünden vurulmuş şekilde Ferizli İlçesi Devlet Hastanesine getirildi. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Türkkan'ın önce evinde vurulmuş şekilde bulunduğu belirtilmişti ancak yapılan araştırmalar sonrasında intihar ettiği belirtilerine rastlandı.

 

Dün akşam saatlerinde Karasu İlçesi'nden Ferizli İlçesi'ne geldiği aracın Jandarma tarafından durdurulduğu ve araçtaki diğer 2 şahsın ifadelerinin alındığı sırada araçta yalnız kaldığı ve bu sırada intihar ettiği iddia edildi. Türkkan'ın daha öncede 2 kez intihar teşebbüsünde bulunduğu ve arkadaşlarının müdahalesiyle kurtarıldığı belirtildi. Ayrıca konuyla ilgili 2 kişinin gözaltına alındığı iddia edildi.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2017, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER