MÜDÜR ADEM DURAN HABERİNE AKTİF EĞİTİMCİLERDEN AÇIKLAMA!

Geçtiğimiz günlerde Geyve’ye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Adem Duran hakkındaki iddiaları haberleştirmemiz sonrasında Duran’ın daha önce bağlı olduğu Aktif Eğitimciler Sendikasından MedyaRota’ya özel bir açıklama yapıldı.

MÜDÜR ADEM DURAN HABERİNE AKTİF EĞİTİMCİLERDEN AÇIKLAMA!

O SENDİKADAN PARALEL İDDİALARINA AÇIKLAMA GELDİ

Noter kanalı ile MedyaRota.Com a bir açıklama gönderen Aktif Eğitimciler Sendikası konu haberlerdeki iddia edilenlerin haberleştirilmesi üzerine, ‘Paralel yapı ile bir ilgilerinin olmadığını, paralel yapı ile olmadığı gibi hiçbir yapı, örgüt veya toplum kesimine yakınlıkları bulunmadıklarını’ ifade ettiler.

9 Mart 2016 tarihinde ŞOK İDDİA PARALELDİ GÖREVDEN ALINDI, ENSAR VAKFINDAN MÜDÜR ATANDI ve yine 10 Mart 2016 tarihinde ise O MÜDÜR PARALELCİ Mİ; İDDİALAR DEVAM EDİYOR! başlıkları ile verilen haberlerde Adem Duran ile ilgili bilgi, belge ve iddialara yer verilmişti.

ÜSTÜ KAPALI ŞEKİLDE DURAN’I SAVUNDULAR!

Yayınlanan haberlerde Aktif Eğitimciler Sendikası ile ilgili ‘kamuoyunda herkesçe konuşulan ifadeler ve iddialar’ kullanılmış ve Adem Duran’ın sendikaya ait üyelik ve üyelikten ayrılma dilekçeleri kamuoyuna sunulmuştu.

Haberle ile ilgili yaptıkları açıklamada iddialara ‘gerçek dışı’ diyen sendikanın, anlaşılması güç bir şekilde Adem Duran’ı aklama gayreti içerisine girdiği gözlerden kaçmadı.

PARALEL YAPIYA TERÖR ÖRGÜTÜ DİYEMEDİLER!

Medyarota.com u yayınlayan Elli4 Medya Ltd Şti’ye gönderilen ihtarnamenin ikinci maddesinde yer alan ifadelerde Adem Duran’ı aklama gayreti dışında Devlet tarafından terör örgütü ilan edilen Paralel Yapı için ‘NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN BİR YAPI’ ifadeleri de kullanıldı.

Paralel Yapı, Devlet tarafından Terör Örgütü ilan edilmiş bu yapı ile mücadele amansızca sürdürülmekteyken açıklamadaki ‘Ne olduğu belli olmayan’ ifadesi de ayrıca dikkatleri üzerine topladı.

KAMUOYUNA SUNARIZ!

MedyaRota.Com olarak sendikadan gelen açıklamayı aynen yayınlıyor, ilgili haberlerde sehven yanlış yazılan bir kelimeyi (Sendika için ‘bilinen’ denmiş, ‘iddia edilen’ olarak düzeltildi) tahsis ederek konuyu kamuoyunun takdirine bırakıyoruz!

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2016, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER