İl Müdürü Özsoy Oldu!

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’in Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı olmasıyla boşalan il müdürlüğü koltuğuna kimin oturacağı merakla bekleniyordu. Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan yeni il müdürünün kim olacağı ile ilgili yazı geldi. Bakanlıktan gelen yazıya göre yeni Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy oldu.

İl Müdürü Özsoy Oldu!

KYK ve Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlükleri birleşmeden önce KYK İl Müdürü sıfatıyla bakanlığın iki temsilcisinden biri olan Özsoy, kurumların birleşmesiyle araştırmacı kadrosuna atanmıştı. Görevi sona ermesine rağmen Sakarya’dan ayrılmak istemeyen Özsoy, makamını dahi henüz terk etmemişti. Fatih Çelikel’in Belediye Başkan Yardımcısı olması üzerine boşalan koltuğa Özsoy oturdu.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 14:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
X
X - 1 yıl Önce

GSB lığı için büyük talihsizlik.o kadar gazetelere çıkmış birisinin.kyk çalışanları tarafından istenmeyen bir şahsın gsb liginin başına getirilmesi gerçekten uzucu.pes diyorum.

Koltukçu
Koltukçu - 1 yıl Önce

Adam kimse kapmasin diye koltuğu araştırmacı olmasına rağmen terketmedi. Boşalır boşalmaz yerleşti. Kirli yapısı meydana çıkmayacak sanıyor. Ama Allah'ın adaleti er geç tecelli edecek.

Leta
Leta - 1 yıl Önce

Aynen nasıl bir bürokrasi anlamış degilim demekki milletin dediği değil bürokrasinin istediği oluyormuş bunu anlamış olduk hayırlı olsun nedim

Serdengeçti
Serdengeçti - 1 yıl Önce

Bu kadar sporla içiçe olan aday varken, şaibeli birinin getirilmesi çok üzücü. Akıllara başka şeyler geliyor ama neyse...

Sena
Sena - 1 yıl Önce

Demek ki neymiş herkesin yaptığı yanına kar kalıyor kutluyorum.

Eski çalısan
Eski çalısan - 1 yıl Önce

Bu bence boşluğu doldurma meselesi.bu kadar şaibeli birisini sürekli olarak gsm güne getireceklerini sanmıyorum.

Cafer
Cafer - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun. Müdürümüze yakışır.

aa
aa - 1 yıl Önce

Tebrikler


SIRADAKİ HABER