GÖZLER AHMET SOĞUK'TA

Ferizli Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nda yaşanan faaliyet raporunun onaylanması konusundaki iddialarla ilgili olarak yaptığı açıklamada16 Nisan'dan sonra konuşacağını belirten Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk'tan hala konuyla ilgili olarak bir açıklama gelmedi.

GÖZLER AHMET SOĞUK'TA

Ferizli Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısında 8 red oyuna 8 kabul oyu ile kabul edilen faaliyet raporunu hakkında aslında 8 red, 7 kabul ve 1 çekimser oy kullanıldığı iddialarıyla gündeme gelen konu hakkında kısa bir açıklama yapan Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, "Şuan önceliğimiz referandum süreci. 16 Nisan'dan sonra bu konuyla ilgili gerekli açıklamaları yapacağım" ifadelerini kullanmıştı. 

 

Başkan Soğuk'un bu açıklaması ardından konuyla ilgili olarak kısa bir süre sonra MHP İl Başkanı Levent Bülbül'de MHP'li Ferizli Meclis Üyeleri aracılığıyla konuyu takip edeceklerini belirterek, “İçinde bulunduğumuz referandum süreci belediyecilik anlamında bazı şeylerin kotarılmasına imkan sağlamamalı, zemin hazırlamamalıdır” ifadelerini kullanmıştı. Referandum sonrasında şimdi gözler Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk'a çevrildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2017, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER