FETÖ ÖRGÜTÜNÜN AMACI BAŞKA!

Her saldırı sonrası “Emniyet ve istihbarat zaafiyeti var” diye yaygara koparan FETÖ Taksim'deki saldırı sonrasında da aynı dili kullanarak asıl amaçlarının ne olduğunu ortaya koydu.

FETÖ ÖRGÜTÜNÜN AMACI BAŞKA!

Terör örgütleri PKK, DHKP/C ya da DAEŞ bağlantılı her saldırıdan sonra Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) gerek medyası, gerekse de sosyal medya hesapları üzerinden "Emniyet ve istihbarat zaafiyeti var" şeklinde bir algı operasyonu yürütüyor. Alçakça iftiralardan geri durmayan örgüt saldrıların olmasını paralelci polislerin tasfiye edilmesine bağlıyor.

FETÖ, her terör saldrısının ardından Emniyetteki paralel polisler tasfiye edildikten sonra sanki başka polis kalmamış gibi bir kara propaganda yürütüyor. Emniyet güçlerini ve personelini hedef alan örgütün asıl amacı ise Emniyet'teki illegal gücünü tekrar elde etmek. Öyleki amaçlarına ulaşmak için zaman zaman terör örgütleriyle bile işbirliği kurmaktan geri durmuyorlar.

FETÖ'nün tetikçi sitesi 'Haberdar' daha önceki manşetlerinde olduğu gibi Taksim'deki saldırı sonrasında da FETÖ'nün asıl amacını belli etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2016, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER