Başkan Yüce'den Açıklama 'Su Kesintisine Mahal Vermeyeceğiz'

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce yaptığı açıklama ile “Yaşanılan durum göz önüne alındığında su kesintisine kesinlikle mahal vermeyeceğiz. Planlı bakım çalışmalarımız ya da her hangi bir nedenden dolayı su kesintisi yapılmayacak” dedi.

Başkan Yüce'den Açıklama 'Su Kesintisine Mahal Vermeyeceğiz'

BAKIM ÇALIŞMALARI NEDENİ İLE KESİNTİ OLMAYACAK!

Korona virüsünün yayılmasına yönelik tedbirler azami derecede alınıyorken Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’den bir açıklama daha geldi. MedyaRota.Com’a konuşan Başkan Yüce;

“Mikrobun yayılmasını önlemek için çalışmalarımız sürüyor. Buradan hareketle bir çok tedbiri hayata geçirdik. Tabi hijyen çok önemli. Bu sebeple de SASKİ’ye talimat verdim şehirde su kesintisi yapılmayacak. Planlı bakım çalışmaları, isale hatları bakımları gibi durumları gerekirse erteliyoruz ve şehrin her köşesine sağlıklı suyu vermeye devam edeceğiz.”

Dedi.

BORÇ NEDENİ İLE KESİNTİ KAPSAMDA DEĞİL!

Öte yandan bazı internet sitelerinde çıkan “1 Haziran’a kadar borç nedeni ile sular kesilmeyecek” şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı öğrenildi.

Su kesintisi konusunda Başkan Yüce’nin talimatının 'bakım onarım ve sair durumlardan oluşabilecek kesintiler' ile ilgili olduğu, bunun dışında bir karar olmadığı da gelen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2020, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER