Artan Terör Olaylarına Sakaryalılardan Büyük Tepki!

Sakaryalılar Terörü Lanetledi!MedyaRota.Com muhabirleri Melek Zübeyde Karadaş ve Neslihan Yüksel Sakarya Caddelerinde vatandaşlarının terör konusunda nabzını tuttu.

Artan Terör Olaylarına Sakaryalılardan Büyük Tepki!

MEDYAROTA / ÖZEL

Haber:
Neslihan Yüksel
Melek Zübeyde KaradaşSAKARYALI BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE

Hep bir ağızdan terörü lanetleyen ve yaşanan terör olaylarından büyük üzüntü duyan halk,  bu haince saldırıların bir an önce bitmesini istiyor.

Sokaktaki Vatandaş Sakarya’da bir patlama endişesi taşımadıkları ve teröristlerden korkmadıkları belirttikleri açıklamalarda terörün son bulması için güvenlik önlemlerinin arttırılması gerektiği de ifade ettiler.

 

İŞTE SAKARYALILARIN TERÖR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİ

 

BİZ KARADENİZLİYİZ KORKMAYIZ!

İsmail Türkoğlu (55)

Terör olayına karşıyım, terörün son bulması için devletin her şeyi yapması gerekir. Sakarya’da patlama olmasından korkmuyorum öleceksek öleceğiz. Karadenizliyiz biz korkmayız. Doğduğuna inanıyorsan öldüğüne de inanacaksın.

 

DEVLET TERÖRÜ ÇÖZMELİ

Meryem Ayalin (47)

Tabii ki üzülüyoruz bu olaylara, maalesef önüne geçemiyorlar, devlet kendi içinde terörü çözmesi gerekiyor. Kalabalık yerlerde patlama olacak diye söylenti var ama yine de korkmuyorum. Patlama olma ihtimali var diyorlar bende buna katılıyorum.

 

HAK VE BATIL’IN SAVAŞI

Semih Dikmen (26)

Terör asla son bulmayacak devam edecek yani. Bunu biraz dikkatli detaylı düşünmek gerekiyor. İnsanlar terör bitecek deyince yüzeysel bakıyorlar. Ünlü bir yazar ismi lazım değil ki bende aynı düşüncedeyim, bu terör hiçbir zaman bitmeyecek hiçbir zaman da bitmez. Bu terör Hak ve Batılın savaşıdır. Önemli olan haktan yana ol, teröristler bu dünyada çekiyor cezasını esas öteki dünyada çekecekler.

Sakarya’da patlama olabilme ihtimalinden korkarak o şerefsizleri sevindirmeyeceğim. Sakarya şehri teröre kolay kolay prim vermeyecek bir şehirdir.

 

BİRBİRİMİZE SAYGI GÖSTERECEĞİZ!

Asım Tuna (66)

Biz çok terör yaşadık. Bu ülke içinde dışarıdan çok, içerde düşman var. İyi bir iktidar var iyi bir yönetim var tabiî ki noksanlarımız var ama biz bunları millet olarak bilinçli olarak birlik beraberliğinizi korumamız lazım. Birbirimizi sevmemiz lazım. Türk’e Türk’ten başka hiçbir dost yok. Teröre hep beraber lanet okumalıyız. Birbirimize saygı göstereceğiz. İnşallah bunu başarırlar. Allah devletimize askerimize polisimizin yardımcısı olsun onlar bizim evlatlarımız onlar bizim kardeşlerimiz. TERÖRE LANET.

 

ALLAH BELALARINI VERSİN!

Yusuf Akay (42)

Terörün Allah belasını versin! Ülkemizde başka terör parçası barındırmayacak devlet bütün doğuya hükmedecek. İyiyle kötüyü ayıracaksın. Hdp’yi barındırmayacaksın. Ölümden korkmuyorum dünyaya kazık çakmayacağım sonuçta. Kalabalık ortamlarda tedirgin olmadan rahat gezebiliyorum.

   

ALLAH FIRSAT VERMESİN!

Fatma Sarıca(36)

Birlik ve beraberliğimizi bozmaya, huzurumuzu kaçırmaya çalışıyorlar.  Ayrımcılık yapmaya çalışıyorlar. Ben Kürt kökenliyim bunun Kürtlere mal edilmesine karşıyım. İnsanların bilinçlenmesi lazım. Patlama için Allah’ın takdiri korkarsak hiç nefes alamayız. Allah nasip etmesin. Allah terörü destekleyenlere fırsat vermesin.

 

KORKMUYORUM!

 

Muhammed Tuna(25)

Ülkemizin sonu hiç iyi değil.  Terör bitmediği sürece bombalar patlar ölümler olur. Kalabalık ortamların içerisine girmekten korkmuyorum, rahatça geziniyorum.

 

OPERASYONLARI DESTEKLİYORUZ!

 

Volkan Avcı (28)
Böyle şeylerin olmasına hepimiz üzülüyoruz. Terörün olmamasını dilerdik ama olduğu zamanda temizlemesini bilmeliyiz! Hepimiz üstesinden gelmeliyiz. Yapılan operasyonları destekliyoruz, sonuna kadar halkın güvenliği açısından operasyonlar önemli güvenlik önlemlerinin arttırılması gerekiyor. Terörün son bulması için ülkemizin elinden geleni yaptığını düşünüyorum. Ben kendi adıma korkmuyorum onlar korksunlar.

 

SAKARYA’DA PATLAMA OLMAZ!

İsmini vermek istemeyen vatandaş (60)

Çok acı olaylar bunlar. Bunlara benim diyecek hiçbir lafım yok, Türkiye’de böyle şeyler olmaması lazım. Sakarya’da patlama olacağına inanmıyorum, çünkü büyük bir metropol değil burası. Terör örgütünün daha metropol olan yerlerle ilgileneceğini düşünüyorum.

 

TERÖRDEN NEFRET EDİYORUM

 

Emel Çetinel (50)

Terörden nefret ediyorum, çocuklara acıyorum. Hükümetin onları desteklediğini düşünmüyorum. Ama bazı dış güçler onları beslediler daha güçlenmesini sağladılar diye düşünüyorum. Yanlış şeyler ama. Allah size yardım etsin, sizin gibi genç yeni nesle yardım etsin.

Sakarya’da patlama olacağından korkuyorum sinemaya gidemiyorum, AVM’ lere giremiyorum bunlar kötü şeyler olmaması gereken şeyler özellikle son zamanlarda daha da kuvvetlendiler hiç bu kadar yoktu son zamanlarda asker ve polis ölümleri var mıydı? Yazık günah.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2016, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER