Akademisyenleri Kaderine Terk Etti

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü, üniversite akademisyenlerini ve idari personelleri kaderine terk etti. Rektörlük öğlen yemeği hizmetinden faydalanan akademisyen ve idari personellere toplu mesaj atarak yemek hizmetinin verilemeyeceğini duyurdu.

Akademisyenleri Kaderine Terk Etti

Koronavirüs salgını nedeniyle üniversiteler uzaktan eğitime geçince, kampüs içerisinde akademik ve idari personeller kaldı. Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü aldığı bir karar ile personellerini kara kara düşündürdü. Rektörlük öğlen yemeklerinin bir süreliğine verilemeyeceğini duyururken, çalışanları kendi imkanları doğrultusunda başının çaresine bakmasını istedi.

YEMEK HİZMETİ VERİLECEMEYECEK

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü’nün konuyla alakalı attığı mesaj şu şekilde; “Yarından itibaren akademik ve idari personel için yemek hizmeti haftaya cuma gününe kadar verilmeyecektir. Tüm çalışanlarımızın kendi imkânları ile öğle yemek ihtiyaçlarını gidermeleri noktasında tedbir almasını istiyoruz. Önümüzdeki hafta duruma göre tekrar değerlendirilecek olup, personele tekrar haber verilecektir. Sağlıklı günler dileriz.”

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER