AK Parti Programları İptal Edilecek Mi?

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüsü, son olarak Türkiye’de de ilk vakasını göstermiş ve bu haber ile ülkenin dört bir yanında tedbirler alınarak, etkinlikler ertelenmişti.

AK Parti Programları İptal Edilecek Mi?

Koronavirüs sebebi ile öncelikle MHP’nin Adapazarı ilçe toplantısı ertelenmiş ve parti olarak hiçbir etkinliğe katılmayacağını açıklamış ardından Büyükşehir ve Adapazarı Belediyesi tarafından yapılan açıklamalar ile tüm yerel etkinlikler bir bir ileri tarihlere alınmıştı. Tüm bu gelişmelerin ardından AK Parti kanadından da etkinliklerin ertelenmesi ile ilgili bir hamle bekleniyor.

“Adapazarı İçin İnandığın Yolda Yürü” sloganlı AK Parti 64. İlçe Danışma Meclisi yarın gerçekleştirilecek. Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilmesi planlanan meclisin koronavirüs sebebi ile ertelenip ertelenmeyeceği merak konusu oldu. Sakarya’daki hemen her etkinliğin tedbiren ertelenmesinin ardından AK Parti 64. İlçe Danışma Meclisi’nin de ertelenmesi gündemde.

SİYASET AKADEMİSİ GERÇEKLEŞTİ

Belediyeler ve partiler tarafından etkinlikler bir bir ertelenirken AK Parti cephesinde programlar sürüyor. Son olarak bu akşam Siyaset Akademisi gerçekleşti.

VİRÜS KALABALIKTA YAYILIYOR

Koronavirüsün kalabalık ortamlarda hızla yayılması ve kolay bulaşabileceği sebebi ile tedbiren etkinliklerin ertelenmesi sağlık açısından da en doğru yöntem olarak görülüyor. Bu bağlamda AK Parti Adapazarı İlçe Danışma Meclisi’nin de ertelenip ertelenmeyeceği merak konusu.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2020, 20:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER