Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Ali Abdullah Temayülü değerlendirdi.

Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Ali Abdullah Temayülü değerlendirdi.

Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Ali Abdullah Temayülü değerlendirdi.
"ali3"Ak Parti’de temayül yoklaması heyecanı sonrasında Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Ali Abdullah değerlendirmelerde bulundu.
Temayül süresince diğer aday adayları ile birlikte örnek tablo oluşturan Avukat Ali Abdullah açıklamasına partililere teşekkür ederek başladı. Abdullah açıklamasında "
Herşeyden önce ilçe Başkanımız Mustafa Ak beyefendiye çok teşekkür ederim. İl Başkanımıza,İl Başkanımıza,il ve ilçe Teşkilatımıza çok teşekkür ediyorum.Gerçekten biz ilk aday adaylığı müracaatımızdan önce istişare için gittiğimizde Mustafa Ak Başkanımız kendisinin bütün aday adaylarına eşit mesafede duracağını ve adil olacağını söylemişti. Güzel bir seçim geçirmeyi sağlamaya çalışacağını ifade etmişti. Benim gördüğüm kadarıyla bugün itibariyle bu hedef gerçekleştirilmiş durumda. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Biz memur olmamız nedeniyle memuriyetten istifa etmemiz sebebiyle biraz dez avantajlı durumdaydık.Kısa bir süre içinde istifa ettik müracaatımızı yaptık.Aday tanıtımına katıldık. ilçe Danışma Kuruluna katıldık.Hemen pazar günü temayül yoklaması yapıldı" dedi.
BÜYÜK BİR HÜSNÜ KABUL GÖRDÜK
Açıklamalarını sürdüren Avukat Ali Abdullah" Bir çok arkadaşımıza bir çok yöneticiye mahalle başkanına köy başkanına ulaşamamış olabiliriz. Ancak buna rağmen bize gösterilen teveccüh bizi son derece memnun etti. Büyük bir kabul gördüğümüzü düşünüyorum. Biz de bunu şuna bağlıyoruz. Biz yaklaşık 25-30 senedir Sakarya'da siyaset yapıyoruz. Hep aynı çizgi üzerinde siyaset yaptık. Refah,Fazilet,Saadet ve AK Parti çizgisinde bugün de devam ediyoruz. Bu çizgi hep görev adamı olduk. Hizmet adamı olduk. Hizmet etmeye gayret gösterdik. Bunun karşılığını verdiklerini düşünüyorum. Ben arkadaşlarımın kendilerine teşekkür ediyorum. Büyük bir hüsnü kabul ile bizi kabul ettiler. Bağırlarına bastılar. Ben çok memnunum neticenin de inşallah hayırla biteceğini düşünüyorum. Ve duamız hep şudur. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin. Bizi azdırıp saptıracaksa yolumuzdan çıkaracaksa o makamları bize nasip etmesin ama eğer istikamet üzere halkımıza hizmet edebileceksek o mevkileri o makamları bize nasip etsin diye dua ediyoruz"dedi.
ORADA GÜZEL BİR KARDEŞLİK SERGİLEDİK
Açıklamalarını sürdüren Avukat Ali Abdullah " Temayülde tabi bir takım şeyler vardı. Yani bizim anlayışımıza ters bir iki husus vardı.Onlar çok büyütülecekşeyler değildi. Geneli iyiydi. Özellikle bizim Adapazarı'nın aday adaylarımız dördümüz de orada çok güzel bir kardeşlik ortamı içerisinde el ele gönül gönüle bulunduk ve hiçbirimiz diğerine art niyetli bakmadık. Ayak oyunu çevirmeye kalkışmadık. Dolayısıyle çok güzel nezih bir ortamda geçtiğini düşünüyorum. Ben dediğim gibi çok büyük beklenti içinde değildim. Çünkü dediğim gibi çok kısa süre içerisinde ancak 55-60 tane mahalle başkanıyla birebir görüşme imkanı kazandım. Ve o arkadaşlarıma hep şunu söyledim. Ben sizinle tanışmaktan çok mutluyum. Sizinle tanışmış olmam bile benm için bir kazançtır. Çünkü ben bundan sonra sizinle birlikte siyaset yapacağım. Benim siyaset tarzımda bir devamlılık vardır. Dolaysıyle bugün bize nasip olur başkanlık yada olmaz ama siyaseti bırkamyacağım. Siyasete ara vermeyeceğim ve siyasete devam edeceğim. Sizinle siyaset yapacağım diye söyledim arkadaşlarıma.Bizi destekleyen desteklemeyen tüm teşkilat mensuplarına teşekkürlerimi arz ediyorum. Gayet güzel nezih bir ortamda bu temayül yoklaması gerçekleştirildi. Dediğim gibi başta Milletvekillerimiz,İl başkanımız,ilçe Başkanımız,teşkilatımızın tüm mensuplarına çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun" dedi.
NETİCE NE ÇIKARSA ÇIKSIN BİZ ONA SAYGILI OLACAĞIZ
Avukat Ali Abdullah açıklamasını anlamlı bir mesajla noktaladı. Ali Abdullah" Bu temayül yoklaması 3-4 parametreden bir tanesi. Bunu atlatmış olduk. Bundan sonra bu anketler yoluyla halkımızın da görüşlerine müracaat edileceğini düşünüyorum. Halkımızın da temayülü alınacak. Ve onun da etkili olacağını düşünüyorum. Ardından milletvekillerimizin,Büyükşehir Belediye Başkanımızın,il Başkanımızın görüşleri de alınacak ve neticede Merkez Karar Yürütme Kurulumuz nihai kararı vermiş olacak.Hangisi hangi arkadadaşımız bizimle ilgili bir netice çıkarsa çıksın biz ona saygılı olacağız çalışmaya devam edeceğiz. Hiç bir problem,hiç bir sıkıntı yok". inşallah hakkımızda hayırlısı olur.
Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2013, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER