SATSO BAŞKANI ALTUĞ'DAN ERKEN SEÇİM YORUMU

MHP lideri Bahçeli'nin çıkışından sonra ülke gündeminin baş köşesinde yerini alan erken seçimler ile ilgili konuşan SATSO Başkanı Altuğ, "Seçimlerin erken yapılması ekonomiye de can verecektir. Ülke ekonomisinin istikrarlı bir şekilde sürmesi gerekiyor" dedi.

SATSO BAŞKANI ALTUĞ'DAN ERKEN SEÇİM YORUMU

MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçilen Akgün Altuğ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Altuğ'un makamında gerçekleşen ziyarette muhtemel erken seçim kararı ele alındı.

 

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası(SATSO) Başkanı A. Akgün Altuğ, MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil'e açıklamalarda bulundu. Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin bugün grup toplantısında yaptığı erken seçim çıkışının hükümet tarafından değerlendirileceği ve ana muhalefet tarafından ise olumlu karşılandığına ilişkin açıklamada bulunan Başkan Altuğ, "Genel seçimlerin erkene alınması beklenen bir durumdu. Seçimlerin erken yapılması ekonomiye de can verecektir. Ülke ekonomisinin istikrarlı bir şekilde sürmesi gerekiyor. Alınması muhtemel olan erken seçim kararının ülkemize ve şehrimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 18:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER