GENÇ MÜSİAD'TAN FİRMA ZİYARETİ

Genç MÜSİAD Başkanı Uğur ÇARBOĞA ve Uluslararası İlişkiler Birim Başkanı Osman EMİNLER Sakarya Genç MÜSİAD’ ın kurmuş olduğu Uluslararası Genç Ticaret Köprüsü kapsamındaki yabancı öğrenciler ile birlikte Sakarya MÜSİAD Şube Başkanı Yaşar COŞKUN’ u iş yerinde ziyaret etti. Ziyarette fabrika gezilerek üretimdeki ürünler ile ilgili detaylı bilgi alındı.

GENÇ MÜSİAD'TAN FİRMA ZİYARETİ

YENİ PAZARLAR SAĞLIYORUZ

Genç MÜSİAD Başkanı Uğur ÇARBOĞA: “ Şehrimizde okuyan girişimci ruha sahip, ülkesinde yatırım yapmak isteyen uluslararası öğrenciler ile şehrimizin önemli firmalarını ziyaret ederek yabancı öğrencilerin ülkemizdeki ve şehrimizdeki firmaların tanınmasını sağlıyoruz. Bazı öğrencilerin 5 dil bildiğini ifade eden ÇARBOĞA bu öğrenciler ile firmalarımız arasındaki bağı oluşturup firmalarımıza özellikle Afrika bölgesinde yeni pazarlar bulmasını ve ihracatlarına destek olmasını hedefliyoruz” dedi.

VİZYONER GENÇLİK

Ziyaretten çok memnun kaldığını ifade eden MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı ve Coşkunlar Havai Fişek Fabrikası’nın sahibi Yaşar COŞKUN ise: “Şehrimizde okuyan uluslararası öğrencilerin öğrenim dönemlerinde, şehrimizdeki ve ülkemizdeki pazarları genç yaşta tanıması, geleceğe ufukla bakan vizyoner bir gençliğin oluşmasını sağlayacaktır. Şehrimize ve ülkemize yapmış olduğu değerli projeleri için Sakarya Genç MÜSİAD’ ı tebrik ediyorum” dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2017, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER