Vergi ve Vergi Alanında Kariyer

Geyve Meslek Yüksekokulunda ''Vergi ve Vergi Alanında Kariyer Planlaması'' konulu konferans düzenlendi.

Vergi ve Vergi Alanında Kariyer

Kamuoyunda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm  kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının artırılması amacıyla, 1990 yılından bu yana bu yıl 27’ncisi kutlanmakta olan vergi haftası etkinlikleri kapsamında Sakarya Üniversitesi Geyve Meslek Yüksek Okulunda Geyve Vergi Dairesi Müdürü Gaffar Koçak, Gelir Uzmanı Özkan Kaba, Gelir Uzman Yardımcısı Seyda Eser, Gelir Uzman Yardımcısı Fatih Emre Oruçoğlu, Gelir Uzman Yardımcısı Hakan Atılgan'ın konuşmacı olarak katılımlarıyla ''Vergi ve Vergi Alanında Kariyer Planlaması''  konulu konferans gerçekleştirildi.

Konferansa Geyve Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Nermin Akyel, Geyve Mal Müdürü Serdar Suat Aytek ile öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı. Öğrencilerin ilgi ile dinledikleri konferansa katılım bir hayli yoğun oldu.

Konferansta , öğrencilerden gelen vergi ve kariyer planlaması ile muhasebe mesleğinin geleceği, iş hayatının zorlukları gibi sorulara cevap verildi. Son derece keyifli geçen konferans sonunda katılımcılar ve  öğrenciler ile MYO yönetimi hatıra fotoğrafı çektirdi.

Konferans sonunda Geyve Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Nermin Akyel tarafından katılıcılara teşekkür belgesi ile birlikte çiçek takdim etti. Akyel konferanstan dolayı memnuniyetini dile getirerek, etkinlikte emeği geçenlere teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2016, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER