Veliler Okulda Kan Bağışladı

Sakarya Kan Merkezi, Erenler Kızılay Şubesi ve 21 Haziran İlk-Ortaokulu tarafından velilerine yönelik kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Veliler Okulda Kan Bağışladı

Seferber oldular

Okul Müdürü İskender Keskin, 2-B Sınıfı Öğretmeni Ayça Arslan, Fen Bilimleri Öğretmeni Onur Adıgüzel’in önderliğinde gerçekleşen kan bağışında veliler, adeta bağışta bulunmak için seferber oldular. Erenler Kızılay Şube Başkanı İsmail Ergül ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen bağışta çocuklar anne ve babalarıyla geldiği okulun salonunda kan bağışını gördüler.

 

İlk kez okulda

Şube Başkanı Ergül, ilk kez bir okulda velilerin kan bağışında bulunduğunu, bunun bir örnek olması gerektiğini, bağışta bulunan tüm velilere minnettar olduklarını, talep gelmesi halinde diğer okullarda da kampanya düzenleyebileceklerini söyledi.

 

Geleneksel olacak

Okul Müdürü İskender Keskin, “Böyle bir bağışa ev sahipliği yaptığımız için çok memnun olduk. Bu bağışı geleneksel hale getirmek istiyor ve her yıl düzenleyeceğiz. Velilerimize ve öğretmenlerimize bağışa destekte bulunduklarını için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2016, 13:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER