Uluslararası Öğrenciler Biraraya Geliyor

Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği ile Hüma Uluslararası Öğrenci Derneği ortaklığında geleneksel olarak her yıl gerçekleştirilen Uluslararası Öğrenci Buluşmasının 11.si bu sene 28 Nisan’da Sakarya’da gerçekleştirilecek.

Uluslararası Öğrenciler Biraraya Geliyor

Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği ve Hüma Uluslararası Öğrenci Derneği Uluslararası Öğrenci Buluşması için bir taraftan hazırlıklarını diğer taraftan kurumsal ziyaretler yaparak organizasyonu anlatıyorlar. Bu kapsamda yönetim kurulu üyeleri ve bir grup misafir öğrenci ile Sakarya Üniversitesi Rektör vekili Prof.Dr. Mehmet Ali Yalçın’ı ziyaret ederek programa davet ettiler.

Ziyarette öğrenci buluşması ile ilgili bilgi veren Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Cahit Öner; Bu yıl 41 ülke 75 şehirde düzenlenecek olan 11.Uluslararası Öğrenci Buluşmasının Sakarya etabı 28 Nisan Cumartesi Günü Agora AVM’de gerçekleşecek.

“Onlarca Renk Yüzlerce Kültür Dünya 5’ten Büyüktür” sloganı ile 41 ülke 75 şehirde ülkelerinin; tarihi, kültürü, coğrafyası, gelenekleri, görenekleri, yöresel yemekleri ve danslarını tanıtacak olan misafir öğrenciler bu kültür şölenini 28 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirecek. Sakaryalı tüm halkımızı programımızda görmek isteriz şeklinde konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2018, 09:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER