Tes-İş Anadolu Lisesi 'nden En Güzel 23 Nisan Hediyesi

Tes-iş Adapazarı Anadolu Lisesi Toplumsal Hizmet Kulübü Öğrencileri sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Kocaali İmam Hatip Ortaokulu  kütüphanesine kitap yardımında bulundu.

Tes-İş Anadolu Lisesi 'nden En Güzel 23 Nisan Hediyesi

Tes-iş Adapazarı Anadolu Lisesi Toplumsal Hizmet Kulübü Başkanı Sude Kasımoğlu; Bizler kulüp olarak sosyal sorumluluk projelerine önem veriyoruz ve bu doğrultuda çalışmalar yapıyoruz. 23 Nisan haftasında ortaokul öğrencisi kardeşlerimize kitap hediye etmek istedik. Daha önceleri de bir çok kez kıyafet, kitap, eğitici oyuncak ve kırtasiye yardımı, Suriye’ye bir tır insani yardım malzemesi ve 30 dan fazla yetim sponsorluğu gibi yardım kampanyaları yapmıştık.

 Kocaali İmam Hatip Ortaokulu kütaphanesi için de arkadaşlarımızla bir araya gelerek bir çalışma başlattık ve çocuk bayramı haftamızda kitaplarımızı teslim ederek kampanyanızı sonuçlandırdık. Okul ziyaretimizin ardından Kocaali Belediye Başkanımız sayın Ahmet Acar’ı da makamında ziyaret ederek okulumuz ve kulübümüz hakkında bilgi verdik.

Sadece yardım kampanyaları yapmıyoruz kulüp içinde sosyal kültürel etkinlikler ve sunumlar ile kulüp üyesi arkadaşlarımızın kişisel gelişimlerine katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Ziyaretimiz esnasında yakın ilgilerinden dolayı  okul yöneticilerimize ve belediye başkanımız sayın Ahmet Acar’a çok  teşekkür ediyoruz dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2017, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER