Sapanca Sağlık Meslek Lisesi'nden Başkan Yılmazer'e Teşekkür Ziyareti

Sapanca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi(Kurtköy Sağlık Meslek Lisesi) Müdürü Zafer Levent Soyhan ve dergi yayın kurulu öğrencileri Başkan Yılmazer’i makamında ziyaret ederek, hem dergileri için röportaj yaptılar hem de okullarına yaptığı katkılar ve verdiği desteklerden ötürü teşekkürlerini sundular.

Sapanca Sağlık Meslek Lisesi'nden  Başkan Yılmazer'e Teşekkür Ziyareti

Okul dergilerinin 2.sayısı için Başkan Yılmazer’le kapsamlı bir röportaj yapma şansının da yakalayan öğrenciler, Başkan Yılmazer’e ayrıca okulları için gelecek günlerde bulunacağı katkılardan dolayı minnetlerini dile getirdiler. Röportajda en çok Başkanı’n dile getirdiği turizm ve eğitim hedefleri konusunda memnuniyetlerini gizleyemeyen öğrenciler, kendileri de dergi grubu öğrencileri olarak Başkan Yılmazer’e katkı sözü verdiler.

Öğrencilerin gerek okul tanıtımları, gerekse Sapanca düşünce hayatına katkıda bulunma amaçlı olarak çıkardıkları dergilerinin her türlü takdirin üstünde olduğunu belirten Başkan Yılmazer de öğrencilere, dergilerini daha uzun bir süre sürdürmeleri konusunda katkıda bulunmaya hazır olduğunu ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2016, 08:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER