Sakarya'da Uluslararası Öğrencilere Değerler Eğitimi Akademisi

Sakarya Müftülüğü Kampüs Aile ve Dini Rehberlik Bürosu ile Sakarya Üniversitesi Yedirenk Dünya Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen “Uluslararası Öğrencilere Yönelik Değerler Eğitimi Akademisi” başladı.

Sakarya'da Uluslararası Öğrencilere Değerler Eğitimi Akademisi

Değerler Eğitimi Akademisi’nin açılışına Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas,Sakarya Müftüsü İlyas Serenli, Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, SAÜ İlahiyat Fak. Vakfı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bostancı, Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Ali Akpınar, Yedirenk Dünya Öğrenci Topluluğu Akademik Başkanı Yrd. Doç. Dr. Yaşar Kahraman, İHH İnsani Yardım Derneği Sakarya Temsilcisi Sebahattin Aydın, Sakarya Üniversitesi Yurt Dışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanı Harun Kılıçaslan ile çok sayıda davetli ve öğrenciler katıldı.

Uluslararası misafir kız öğrencilere yönelik düzenli olarak her hafta Perşembe günleri yapılacak olan eğitimler, Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü’nde bulunan Merkez Kütüphanesi’nde gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2016, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER