O Okul Müdürü Şimdide Açığa Alındı

15 Temmuz'da yaşanan darbe girişimi sonrası Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürüyken bu görevden alınan Mehmet Çalık'ın kardeşi Okul Müdürü N.Ç., öğrenci velileri tarafından yapılan şikayet sonrası FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınmış ve daha sonra serbest bırakılmıştı. Müdür N.Ç. görevine dönmeden açığa alındı.

O Okul Müdürü Şimdide Açığa Alındı

15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminin ardından hakkında açılan soruşturma sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğündeki görevinden alınarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görevlendirilen eski Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalık’ın kardeşi Okul Müdürü N.Ç., öğrenci velileri tarafından yapılan suç duyurusu sonrası FETÖ Soruşturması kapsamında gözaltına alınmış ve daha sonra serbest bırakılmıştı.

 

Okul Müdürü N.Ç.'nin 15 Temmuz öncesinde FETÖ ile bağlantısı olan dershanelere öğrencileri yönlendirdiği iddiasıyla şikayet edildiği ve bu iddialar sonrası gözaltına alındığı iddia edilirken serbest kalan N.Ç.’nin açığa alındığı bilgisine ulaşıldı.

[ilgili-haber=31361]

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2017, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER