İL MÜDÜRÜ DURMUŞ ÖZEL ÖĞRENCİLERLE MAÇA ÇIKTI

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğünce başlatılan özel eğitime ihtiyaç duyan özel öğrencileri, normal müfredatta eğitim öğrenim gören akranlarıyla takım sporlarında bir araya getirmeyi amaçlayan ‘Hayat Berabere Spor Berabere’ Projesinin açılış programı Zübeyde Hanım Ortaokulunda yapıldı.

İL MÜDÜRÜ DURMUŞ ÖZEL ÖĞRENCİLERLE MAÇA ÇIKTI

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşen açılış programında özel öğrenciler akranlarıyla birlikte futbol oynadılar.

Turnuvanın açılış maçının başlama vuruşunu yapan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, özel eğitime ihtiyaç duyan öğrencileri topluma en güzel şekilde kazandırmanın amaçlandığı “Hayat Berabere, Spor Berabere” projesini çok önemsediklerini belirtti.

Projeye destek veren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, program boyunca özel eğitimli çocuklarla yakından ilgilendi. Onlarla penaltı atışı, yaptı, halay çekti, günün anısına birlikte fotoğraf çektirdi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necmi Sağıroğlu başkanlığında Samet Güren, Ercan Nane ve Pınar Demiral’in sorumluluğunu yürüttüğü proje kapsamında özel eğitimli çocuklarla, normal öğrenim gören akranlarının aynı takımlarda yer aldığı turnuva bir ay devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER