Haydi Çocuklar Sinemaya

Projemizi başlattık

Haydi Çocuklar Sinemaya

Büyükşehir Belediyesi yeni bir sosyal sorumluluk projesi daha uygulayarak, okullardan gelen talep doğrultusunda öğrencileri sinemayla buluşturuyor. Halkla İlişkiler Müdürü Alpay Şirin, “Okullarımızdan gelen talep doğrultusunda öğrencilerimizi sinema ile buluşturuyoruz. Projemiz, eğitim öğretim dönemi boyunca devam edecek” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni bir sosyal sorumluluk projesi daha hayata geçiriliyor, okullardan gelen talep doğrultusunda öğrenciler sinema ile buluşturuluyor. Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Halkla İlişkiler Müdürü Alpay Şirin, “Büyükşehir Belediyesi olarak devam eden sosyal sorumluluk projelerimize bir yenisini daha ekledik. Okullarımızdan gelen talep doğrultusunda öğrencilerimizi sinema ile buluşturuyoruz” diye konuştu.

Eğitim öğretim dönemi boyunca
Yeni proje ile çocukların sanatsal duyarlılıklarını daha da arttırmayı hedeflediklerini sözlerine ekleyen Şirin, “Bu projemiz ile çocuklarımızın sanatın her dalını tanımaları, sanatsal duyarlılıklarını daha da arttırmayı hedefliyoruz. Okullarımız bu çalışmamıza yoğun ilgi gösteriyor. Bu kapsamda, Ozanlar Anaokulu ile projemizi başlattık. Yenikent Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilecek programlarımıza, eğitim öğretim dönemi boyunca devam edeceğiz” şeklinde konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2013, 11:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER