ANNE BABALAR BURAYA!

Adabilim Okulları’nın her yıl velilere yönelik olarak geleneksel hale getirdiği Anne-Baba Okulu eğitim seminerleri bu yıl da devam ediyor.

ANNE BABALAR BURAYA!

Hem il içinden hem de il dışından gelen ve konunun uzmanları tarafından verilen seminerlerin ilki birinci dönem Aile Danışmanı ve Psikolog Semiha Sezer’in katılımıyla gerçekleştirilmişti. İkinci dönem semineri ise tanınmış Kişisel Eğitim ve Gelişim Uzmanlarından Sıtkı Aslanhan tarafından bu akşam Serdivan Belediyesi Konferans salonunda yapılacak. Saat 20:35’te başlayacak olan program okul velilerine ve tüm anne babalara yönelik ücretsiz ve halka açık olacak.

 

Adabilim Okulları Halkla İlişkiler Müdürü Ali Türkhan gerçekleşecek olan seminer ile ilgili bilgi vererek “ Anne Baba Okulu seminerlerini öğrenci - veli - okul arasında ilişkiyi sağlıklı yürütebilmek, doğru ve ortak hareket edebilmek amacıyla düzenliyoruz. Öğrencilerimizin akademik başarılarını takip ettiğimiz gibi ailesiyle olan iletişimini ve okul dışında yaşam alanındaki davranışlarını da gözlemliyoruz. Çünkü biz Adabilim Okulları olarak uzun vadeli ve nitelikli başarıların öğrenci - veli - okul arasındaki sağlıklı iletişim ile gerçekleşeceğine inanıyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2017, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER