Adapazarı Milli Eğitimde Bakırtaş Rüzgarı

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş göreve atandığı günden bugüne durmak bilmeden çalışıyor. Makamında çok az vakit geçiren Bakırtaş, büyük takdir topladı.

Adapazarı Milli Eğitimde Bakırtaş Rüzgarı

Çeşitli görevlerden sonra Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü görevine gelen Coşkun Bakırtaş, 9 aylık görev süresinde adını sıkça duyurdu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğündeki makamında çok az vakit geçiren Bakırtaş, program olmadığı günlerde okulları ziyaret ediyor.

KENDİSİ DE KATILIYOR

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş çeşitli konularda seminerler, konferanslar düzenleyerek, sürekli yeni projelere imza atıyor. Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen programlara kendisi de katılım sağlayor.

ORTAK FAALİYETLERE İMZA ATIYOR

Müdür Bakırtaş, eğitim paydaşlarıyla ve belediye ile ortak faaliyetlere de imza atıyor. Özellikle Adapazarı Belediyesi ile okullarda ortaklaşa kültür sanat etkinlikleri düzenleyerek belediyelerle de iş birliği içerisinde bulunuyor. Bakırtaş'ın paydaşları ile uyum içinde çalışması eğitim camiası ve veliler tarafından takdir ediliyor.

bakırtaş

bakırtaş

bakırtaş

BAKIRTAŞ

BAKIRTAŞ

bakırtaş

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2020, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER