Haftalık Burç Yorumları

9-15 Mart Haftası burç yorumları ile karşınızdayız!

Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, bu hafta sizin için oldukça aktif geçeceğe benziyor. Salı günü hayatınızda önemli değişikler olabilir ve beklediğiniz gelişmeler iyiye giderek, hayatınız yoluna girebilir.

Boğa Burcu

Aşk ve parada şansınızın yaver gittiği bu haftada, beklenmeyen sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Daha önceden bekleyip de alamadığınız bir maddi gelir varsa, dikkat edin bu hafta alabilirsiniz!

İkizler Burcu

Haftaya başlarken biraz geri plana çekilerek kendi içinizde düşünmeye fırsat yaratabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde yaşayacağınız birtakım hareketlilikler ile hafta sonuna doğru memnuniyetin yüksekte olduğu günler geçirebileceksiniz.

Yengeç Burcu

Aile içi ilişkilerinizde dikkat etmeniz gereken bir haftaya başlıyorsunuz Sevgili Yengeçler, sizden beklenmeyen tepkileri verebileceğiniz bu hafta haksızlıklar ile karşılaşabilirsiniz.

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar, oldukça hevesli ve istekli bir haftaya başlayacaksınız bu hafta. İyimserliğiniz ve pozitif enerjinizin yüksek olacağı bu hafta, çevrenizde de oldukça popüler bir hale gelebilirsiniz.

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, bu hafta yönetici gezegeninizin devreye girmesi ile başlayarak, bu haftanın şanslıları arasında yerinizi alabilirsiniz.

Terazi Burcu

İşlerinizin bir parça da olsa yoluna gireceği bu hafta, aşk ve ilişkilerinizde sürprizli olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Yeni heyecanlar yerin sağlam ilişkilere bırakabilir.

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler, tutkularınızın en üst seviyede yaşanacağı bu hafta, devreye mantığınızın girmesine izin vermeniz gereken bir hafta olacak.

Yay Burcu

Haftaya aşk ve sevgi dolu başlayacaksınız sevgili Yay Burçları… Olaylara bakış açınızın değişeceği bu haftada, sosyal çevrenizde oldukça popüler bir hafta geçireceksiniz!

Oğlak Burcu

Haftaya sağlık, iş ve aşk üçlemi içerisinde başlayacaksınız. Dikkat etmeniz gereken kısım ise, her karanlığın bir aydınlığı olduğu fikrini aklınızdan çıkarmamanız gerek!

Kova Burcu

İletişimlerinizde oldukça hareketli başlayan bu günlerde iyi bir başlangıç yapacaksınız. Yakın çevreniz ile güven sorunu yaşayabileceğiniz bu haftada çevrenizdeki kişilerden şüpheli davranışlar görebilirsiniz.

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, maddi konularda yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bu hafta çevrenizden destek görmek isteyebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER