O Geri Dönüşüm Fabrikası Yine Yandı

Erenler ilçesinde birçok kez yanarak büyük çapta maddi hasarın meydana geldiği geri dönüşüm fabrikası tekrar alevlere teslim oldu. Yangın itfaiye ekiplerince uzun uğraşlar sonucunda güçlükle kontrol altına alındı.

O Geri Dönüşüm Fabrikası Yine Yandı

Yangın, gece saat 23.30 sıralarında Erenler ilçesi Kozluk Mahallesi Kozluk Caddesi üzerindeki defalarca alevlere teslim olan bir geri dönüşüm fabrikasında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, daha önce de birçok kez yanarak büyük çapta maddi hasarın meydana geldiği fabrikada bir kez daha yangın çıktı.

GÜÇLÜKLE SÖNDÜRÜLDÜ

Çıkan yangınlar sebebiyle ceza kesilen geri dönüşüm fabrikasında henüz belirlenemeyen sebepten dolayı yangın çıktı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığına bağlı çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Ekiplerce müdahale edilen yangın yaklaşık yarım saatlik çalışmalar sonucunda kontrol altına alındı.

İNCELEME BAŞLATILDI
Öte yandan, itfaiye ekiplerinin soğutma çalışmalarının devam ettiği ve yangının tekrar alevlenme olasılığına karşı olay yerinde hazır beklediği belirtildi. Geri dönüşüm tesisinin açık depo kısmında çıkarak maddi hasara yol açan yangınla alakalı inceleme başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2020, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER